Ttec ExtremeHD Ekran Koruyucuları ile Minimum İncelikte Maksimum Korum


Ttec ExtremeHD Ekran Koruyucuları ile Minimum İncelikte Maksimum Korum

Ultra şeffaf materyalden üretilen Ttec ExtremeHD, diğer ekran koruyuculara göre tam 9 kat daha güçlü.

Türkiye’nin en çok satan mobil cihaz aksesuarları markası olan Ttec, geniş ürün yelpazesine yepyeni ürünler eklemeye devam ediyor. Ttec son olarak Ttec ExtremeHD dayanıklı ekran koruyucularını pazara sundu.

Ttec ExtremeHD, sıradan ekran koruyuculara göre tam 9 kat daha güçlü ve ultra dayanıklılık sağlıyor. Cam hissi veren optimum  incelikteki tasarım ile üstün bir dokunma deneyimi sunan Ttec ExtremeHD, gelişmiş görüntü kalitesi için ultra şeffaf materyalden üretildi. Kısacası Ttec ExtremeHD tasarımı ve kalitesi ile kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

Ön ve arka yüzey koruyucuları, iPhone 5 / 5S, İPhone 4/4S modellerinde bunlara ek olarak sunulan yan yüzey koruyucuları  ile Ttec ExtremeHD, minimum incelikte maksimum güvenlik sağlıyor, akıllı telefonlarını darbelere karşı etkin şekilde koruyor.

Ttec ExtremeHD dayanıklı ekran koruyucular şu modellerde kullanılabiliyor;

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 4, iPhone 4s,Samsung Galaxy Note3 ,,Galaxy Note2, Galaxy S4 Mini,Galaxy Mega, Galaxy S3, Galaxy S3 mini, Galaxy Ace, htc Desire 500, HTC One Mini ve Turkcell T40 ürünleri.

Ttec ExtremeHD Dayanıklı Ekran Koruyucuları, kdv dahil 24,90 TL’den başlayan son kullanıcı fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

 

Kaynak: turkyazi.com

0 comments on “Ttec ExtremeHD Ekran Koruyucuları ile Minimum İncelikte Maksimum Korum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir