Samsung’un akıllı fotoğraf makinesi WB350F Türkiye’de satışa sunuldu


Samsung’un akıllı fotoğraf makinesi WB350F Türkiye’de satışa sunuldu

Samsung WB350F’nin güçlü zoom özelliği ile en iyi kareleri kolayca yakalarken, fotoğraflarınızı anında etiketleyerek paylaşabileceksiniz.

En özel anlarınızı sonsuza kadar saklamak ve eşsiz fotoğraflar çekip o an paylaşmak için, göz alıcı şıklığı ve güçlü donanımıyla, “Samsung WB350F Smart Camera” mükemmel bir seçenek. En güncel teknolojik ögelerle donatılmış bu akıllı fotoğraf makinesi, “21x optik zoom” özelliği ve 23 mm’lik geniş açılı lensiyle, derinlik ve detaya önem veren kullanıcılar için ideal bir görüş açısı sağlıyor.
Yeni WB350F, etkileyici 16MP BSI CMOS sensöre de sahip Bu sayede, düşük ışıklı ortamlarda flaş kullanma ihtiyacı ortadan kalkıyor. Cihazın yenilikçi sensörü, aynı segmentteki ürünlere göre daha az ışıkla en iyi sonuçları almanızı sağlıyor ve görsel kaliteden taviz vermiyor.

Çekin, etiketleyin, paylaşın

Samsung WB350F, yeni nesil NFC ve Wi-Fi bağlantı özellikleri sayesinde, çektiği fotoğrafları anında paylaşmayı tercih eden kullanıcılar için de mükemmel bir seçenek. Samsung’un yeni “Tag&Go” teknolojisine sahip olan WB350F, iki cihazın birbirine dokunması ile akıllı telefonlara anında ve kolayca bağlanabiliyor. Cihazın “Photo Beam” özelliği, kamerada görüntülenen fotoğrafları anında akıllı telefona aktarırken, “Auto Share” ile de görseller çekildikleri anda, eşzamanlı olarak yedekleniyor.
Kullanıcılar, bir diğer akıllı özellik Mobil Bağlantı / Mobile Link ile akıllı telefonlarına kopyalamak istedikleri fotoğrafları seçebiliyor ve görsel dosyalarını kolayca organize edebiliyor. “Remote View Finder/ Mobil Vizör” modunda ise akıllı telefonlar, WB350F’ye kumanda etmek için kullanılabiliyor. Ayrıca cihaz üzerinden görsel dosyalarını doğrudan Dropbox’a yüklemek de bu akıllı fotoğraf makinesi ile mümkün. Video konusunda da yetenekli olan Samsung WB350F, saniyede 30 kare ile Full HD çekim yapabiliyor. 75,0 mm (3 inç) hVGA hibrit dokunmatik LCD ekranı ile çekilen görsellerin en iyi ortamda izlenmesini sağlayan cihaz, pratik arayüzü ile de kullanıcı dostu bir ürün.
Samsung WB350F, fotoğraflarını hızlı bir şekilde cihaz üzerinden düzenlemeyi ve kişiselleştirmeyi tercih eden kullanıcılar için “Smart Mode” seçenekleri de sunuyor. “İkili çekim” ve “Bebek izleme” gibi farklı özellikler ise WB350F sahiplerinin, cihazlarını özel ihtiyaçları doğrultusunda birçok farklı şekilde kullanabilmesini sağlıyor.
Samsung’un yeni akıllı fotoğraf makinesi, şık ve güçlü donanımı akıllı özelliklerle birleştiriyor. Deri dokulu dış yüzeyi ile estetik açıdan da farklı olan ürün, beyaz, siyah, kahverengi, kırmızı ve mavi renk seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Teknik özellikler

Görüntü Sensörü

16,3 etkin MP 1/2.3″ BSI CMOS

Lens

21x Optik Zoom Lens, 23 mm Geniş Açı, F 2,8(W) ~ 5,9 (T)

Görüntü Sabitleme (IS)

Optik Görüntü Sabitleme (Optical Image Stabilization – OIS)

Ekran

75,0 mm (3 inç) hVGA Hibrit Dokunmatik Ekran

ISO

Otomatik, 80, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200

Görüntü

JPEG formatı 16M, 14MP, 12MW, 10M, 8M, 5M, 3M, 2MW, 1M

Video

Full HD Video Kayıt (1920×1080/30p), 1280×720 (30fp), 640×480 (30fps), 240 web

Video Çıktısı

AV

Katma Değerli Özellikler

Tag & Go (NFC/Wi-Fi): Photo Beam, Auto Share, Remote View Finder, Mobile Link

Smart Mode: Güzel Yüz, Manzara, Hareket Dondurma, Panorama, Şelale, Siluet,

Günbatımı, Havai Fişekler, Light Trace, Düşük Işıkta Çekim, Zengin Renk, Sürekli Çekim, Makro

Bebek izleme, İkili Çekim

Wi-Fi Bağlantısı

Mobile Link, Remote View Finder, SNS & Bulut (Facebook, YouTube, Flickr, Dropbox)

E-mail, Otomatik Yedekleme, Samsung Link, S/W Yükseltme Bildirimi, Otomatik Paylaşım

Yazılım Paketi

i-Launcher

Depolama

MicroSD (2GB’a kadar garantili), MicroSDHC (32GB’a kadar garantili),

MicroSDXC (64GB’a kadar garantili)

Pil

SLB-10A

Boyutlar (GxYxD)

113,6 x 65,1 x 25,0 mm

Ağırlık

216 gr (pilsiz)

 

 

Kaynak: blog-guncel.com

0 comments on “Samsung’un akıllı fotoğraf makinesi WB350F Türkiye’de satışa sunuldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir