Lenovo’nun muhteşem tablet kampanyası


Lenovo'nun muhteşem tablet kampanyası

Lenovo’nun muhteşem tablet kampanyası ile yeni yılda hayata sevdiklerinizle birlikte dokunun

Size ve sevdiğinize muhteşem bir yeni yıl fırsatı Lenovo’dan geliyor. Bimeks, Gold ve Darty Teknoloji marketlerinden satın alacağınız 2 adet Lenovo A1000L tablet, sadece 499 TL!

Dünyanın en büyük PC üreticisi Lenovo, yeni yıl hediye telaşına düşenler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Hem kendini mutlu etmek hem de sevdiklerine hediye almak isteyenlere özel bu yılbaşı kampanyasında, Bimeks, Gold ve Darty mağazalarından alınacak 2 adet Lenovo A1000L tablet setinin fiyatı sadece 499 TL!

7 inç tablet modelleri arasında, darbeye dayanıklılığı, sağlamlığı ve performansıyla öne çıkan A1000L, güçlü ses sistemiyle keyifli müzik deneyimi sunuyor olmasıyla dikkat çekiyor. Öyle ki tablette yer alan gelişmiş stereo hoparlörler ile video, müzik ve oyunlar gibi her çeşit multimedya ortamı için gelişmiş ses deneyiminin tadını çıkarmak mümkün. 10,7 mm inceliği ve 345 gr hafifliğiyle gün boyunca sizin ve sevdiğinizin yanınızdan ayıramayacağı Lenovo A1000L, 8 saate kadar pil ömrü ve Wi-Fi bağlantısıyla da mobil hayatın tadını çıkarmanızı sağlayacak. 

Kaynak: yayinsitesi.com

0 comments on “Lenovo’nun muhteşem tablet kampanyası

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir