Lenovo, Altın Çağında


Lenovo, Altın Çağında

Lenovo MWC’de prizi unutturan tabletin ardından 24 saat şarjı bitmeyen telefonu tanıttı

Cam tasarımlı ve 24 saat dayanabilen akıllı telefonlarla birlikte, prizi unutturan Yoga Tablet de altın rengi ile Barselona’da sahnede

Ashton Kutcher’la birlikte tasarladığı Yoga Tablet’in

10 inç ve HD+ versiyonuyla sınırları aşan dünya lideri Lenovo, aralıksız aktif kullanımda 24 saat pil ömrüne sahip akıllı telefonuyla da Barselona’da öne çıkıyor.

Lenovo PC+ pazarında liderliğe emin adımlarla ilerliyor. Geçen yıldan bu yana PC pazarının birincilik koltuğuna oturan marka, İspanya’da düzenlenen dünyanın en büyük Teknoloji şovlarından Mobil Dünya Kongresi’nde (Mobile World Congress 2014), en yeni ürünlerini sergiliyor. 

Lenovo’nun ilk kez geçen yılın son çeyreğinde raflara çıkan ve tv dünyasının ilham veren yıldızı Ashton Kutcher ile birlikte tasarladığı Yoga Tablet, bu kez de Yoga Tablet 10 HD+ versiyonuyla sahnede… 18 saate varan pil ömrüyle kendi sınıfında rekor kıran tablet, yüksek ekran çözünürlüğü ve hızlı işlemciyle birlikte kendini yeniledi. Orjinal modelde olduğu gibi 3 ayrı kullanım şekline sahip cihaz, 8 megapiksel kamera, Android 4.3 Jelly Bean teknolojisi ve Lenovo’nun DOit uygulamalarıyla yakın zamanda pazara sunulacak.

Kaynak: okuyuculari.com

0 comments on “Lenovo, Altın Çağında

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir