Instagramda Kimin Ne Beğendiğini Görmek


Instagram’da Kimin Ne Beğendiğini Görmek

Instagram kullanıcıları, beğendikleri kişilerin yanında, diğer kullanıcıların ne beğendiğini görmek istiyor. Instagram ise, gizliliğe ve güvenliğe önem verdiğinden dolayı, sürekli olarak güncellemeler yapıyor.

Son günlerin gittikçe popülerleşen sosyal medya platformunda, farklı kullanıcıların neleri beğendiği, neleri paylaştığını görmeniz için, bazı işlemleri de yapmanız gerekiyor. Bunun için işlemler oldukça basittir.

  • Instagram uygulamasından hesabınıza giriş yaparak, bildirim bölümüne gidilir.
  • Takip edilen butonu tıklanır ve takip edilen kişilerin ne yaptıkları görülmeye başlanır.

Bayigram.com üzerinden alacağınız İnstagram takipçi satın al işlemiyle, Instagram kullanıcılarının neleri takip ettiğini görebilirsiniz.

Instagramda Sizi Kimler Takip Ediyor?

Son zamanların giderek daha da popülerleştirdiği Instagram’da kullanıcılar, beni takip edenleri nasıl görebilirim araştırması yapıyor. Android IOS ya da Windows mobile üzerinden sizi takip edenleri görmek için, uygulamadan yararlanırsınız.

Uygulama indirildiğinde ekranın sağ altında bulunan adam resmine basarak sizi takip eden kişilerin sayısını görebilirsiniz. Listenizde bulunan her kullanıcının adını ve soyadını, kullanıcı adını görebilirsiniz. Belirli kullanıcılar için ise o kullanıcının adını yazmanız gerekir.

Sizi takip eden kullanıcıların tam profili için içen, kullanıcı resmine basmanız yeterlidir. Böylece direkt olarak o kişinin profil ekranına yönlendirilmiş olursunuz.

Instagramda Sizi Takip Etmeyen Hikâyenizi Görebilir mi?

Instagram’da takip eden kişilerin hikâyenizi görmesini sağlayabileceğiniz gibi, istemediğiniz kişileri de engelleyebilirsiniz.

  • Instagram profiline gidilerek, üç çizgi simgesinden ayarlar seçilir.
  • Ayarlar içinde hikâye kontrolleri bölümüne gidilir.
  • Hikâyeyi gizle aktif hale getirilerek, istemediğiniz takipçilerin hikâyenizi görmesini engellersiniz.

Instagram’da paylaştığınız hikâyenizin görülmesi için, hesabınızın gizlilik ayarlarını kullanırsınız. Eğer gizli olarak aktif edilmişse, hikâyeniz onaylanan takipçiler tarafından görülür.

Instagram hesabınızı herkese açık olarak ayarlamak; hikâye akışınızı takipçilerin, profilinizi ise herkesin göreceği anlamına gelir.

Instagramda Profilinize Bakanlar Nasıl Anlaşılır?

Instagram kullanıcılarının hemen çoğunda, profilime kim baktı merakı olabilir. Çoğu kullanıcı; hesabını gerçek anlamda takip etmez ancak profili kontrol etmeyi isteyebilir. Instagram kullanıcılarının, profilinizi ne zaman görüntülediği ya da kim tarafından görüntülediğini görmek mümkün değildir.

Şu an için profil ziyaretçilerini takip edebileceğiniz bir işlevselliği bulunmayan Instagram’da, ziyaretçi sayısını ve paylaşımlarınızı kaç kişinin gördüğünü görebiliyorsunuz.

Instagram dünyasına katılmak, profilinizde paylaşacağınız hikâyelerinizi diğer Instagram kullanıcılarıyla paylaşmak ve takipçi sayınızda yükseliş yaşamak için https://bayigram.com/ üzerinden satın alma işlemlerini, online ve güvenli şekilde yapabilirsiniz.

0 comments on “Instagramda Kimin Ne Beğendiğini Görmek

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir