Heets Nedir


Heets Nedir?

Andre yeni cihazı piyasaya sürdü ve şunları ekledi: “Hayalimiz sigara içenler için daha iyi bir fırsat yaratmak ve IQOS fiyat , 1,1 milyar sigara içicisi için bir devrim olan bu rüyayı gerçekleştirdi.” Yıkıcı düşünce, saf bilim ve tasarım ve geliştirmedeki deneyim sayesinde Sigara içilmeyen platformun arkasındaki sıcak tütün ürünleri, bizi gelecek için dumansız bir vizyona bir adım daha yaklaştırıyor.

Bir e-sigara, aromatik bir sıvıyı buharlaştırmak için ısı kullanan bir cihaz olarak tanımlanabilir. Günümüzde dijital değişim ve değişimin ürünlerinden biridir. Bu, tütün endüstrisinin değişime uyum sağladığını gösteren en büyük kanıt olarak görülebilir.

Peki birçok insanın, özellikle de gençlerin sevdiği e-sigaralar ne kadar sağlıklı? E-sigara araştırmalarının sonuçları nelerdir? Reçeteleri tıbbi amaçla kullanan ülkeler var mı, sınır geçemeyeceklerini belirten ülkeler var mı? Doğru olan ne?

Heets E-Sigara Nedir?

Elektronik sigaralar ilk olarak 1963 yılında A. Gilbert tarafından, 2003 yılında ise Çinli kimyager Hon Link tarafından geliştirildi. Kaliteli Puro Satın Al Bunlar, asıl amacı sigara bağımlılığını kişisel olarak durdurmak olan ürünlerdir. İlk e-sigaranın yapısı oldukça basitti. Piller, özel tasarımı olmayan pamuk ve telden üretilen ürünlerdir. Bundan sonra büyük bir ilgiyle seri üretime başlandı.

Elektronik sigaranın yasak olmadığı yerler

E-sigara kullanımı tüm Avrupa ülkelerinde, özellikle Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ücretsizdir, ancak e-sigara likitlerinin üretimi ve satışı üzerinde önemli bir kontrol vardır. Elektronik sıvılar gıda sektörü ile ilgili olduğu için içinde kullanılan içeriklerden, etiketten şişenin raf ömrüne kadar sıkı kontrollere tabidir. E-sigara kullanımının yasak olduğu ülkeler arasında İngiltere’yi ayrı değerlendirmek gerekiyor. İlk günden beri e-sigarayı destekleyen bir ülke, hastalarına tedavi için reçete şeklinde e-sigara önermektedir. Göçmenler Avrupa ve Amerika gibi kullanım özgürlüğü olan ülkelerde yaş gereksinimlerinin mevcut olduğunu akılda tutmak önemlidir. Bununla birlikte, Afrika ve Asya ülkelerinin çoğunda (yüzde 90) kullanımı yasaklanmıştır.

Elektronik sigarayla ilgili bilimsel araştırma yayınlandı “Penn State Tıp Okulu’ndaki araştırmacılar tarafından yapılan bir PATH çalışmasına göre, e-sigara kullanıcıları sigara içenlere göre e-sigaraya daha az bağımlı. Buna dayanarak.”

0 comments on “Heets Nedir

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir