Evden Eve Nakliyat


Uzun yıllar önce kurduğumuz ve halen de aktif olarak hizmet verdiğimiz Evden eve nakliyat firmamız, edinmiş olduğu müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Uzman ekip kadromuz ve sizlere vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz, eşyalarınızı dilediğiniz adrese güvenle ulaştırmanızı sağlıyor. Son teknoloji gelişmiş nakliye araçlarımız sayesinde eşyalarınızda herhangi bir kırılma, dökülme veya çizilme durumları yaşanmıyor. Nakliye firması olarak öncü olmaktan gurur duyuyoruz.

Evden eve nakliyat işlemleri çok geniş kapsamlı olan ve farklı kategorilere ayrılan ayrıntılı iş grupları arasında yer alır. Firmamız bu anlamda sizlere evden eve nakliyat hizmeti de sunar. Sizlere sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile bulunduğunuz evden başka bir eve taşınmak istediğinizde bunu dert etmenize gerek yok. Firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz. Evden eve nakliyat işlemlerinizde eşyalarınızın kıymetini biliyor, profesyonel taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Pointer nakliyat firmamızı arayarak oluşturduğunuz evden eve nakliyat hizmetimiz öncesi, ekiplerimiz adresinize gelerek özel ambalaj malzemelerimiz ile eşyalarınızı paketliyor. Paketlemiş olduğumuz eşyalarınız dayanıklı bantlar sayesinde sabitleniyor ve güven altına alınıyor. Kullanmış olduğumuz ambalaj malzemelerimiz hem sizin hem de çalışanlarımızın sağlığı açısında kullan at özellikte oluyor. Paketlenen eşyalarınız nakliye randevunuzda aracımıza yüklenerek sarsılmadan dilediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde ulaşıyor.

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat firmamız ile eşyalarınıza zarar gelmeyeceğinin bilincinde olsak da olası durumlar için eşyalarınızı garanti almayı ihmal etmiyoruz. Firmamızı tercih ederek yapacağınız tüm nakliye işlemlerinizde eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigorta kapsamında taşınan eşyalarınız, taşınma esnasında herhangi bir hasar gördüğünde firmamız tarafından telafisi yapılıyor. Bu sayede güven içinde eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat firması seçimlerinde kalitenin yanı sıra nakliye ücretlerinin de sizin için önemli olduğunun farkındayız. Evden eve nakliyat firmamız bu anlamda yıllardır sizlere en uygun fiyat listesini çıkarmaya özen gösteriyor. Firmamız nakliye işlemlerinizde eşyalarınızın çokluğu azlığı, ebatları ve taşınacak olan yerin mesafesine göre fiyatlandırma yapıyor.

Yapılan fiyatlandırmada sizlerin bütçenizi sarsmayacak rakamlar çıkartmak için elimizden geleni yapıyoruz. Nakliye firmaları arasında en uygun fiyatlara sahip olan firmamız, vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile de ekonominizi sarsmıyor. Nakliye firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir en uygun fiyatlara taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evden eve nakliyat ücretleri hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

https://www.pointernakliyat.com/

0 comments on “Evden Eve Nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir