Dünyanın ilk kavisli akıllı telefonu LG G Flex Türkiye’de


Dünyanın ilk kavisli akıllı telefonu LG G Flex Türkiye'de

LG G Flex, kavisli geniş ekranı ile kullanıcılara mükemmel görüntü kalitesi ve çok daha keyifli bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

 LG G Flex, kavisli geniş ekranı ile kullanıcılara mükemmel görüntü kalitesi ve çok daha keyifli bir akıllı telefon deneyimi sunuyor

LGElectronics, ödüllü yenilikçi akıllı telefonu G Flex’i Türkiye’de kullanıcılarla buluşturdu. Sınıfının lideri G Flex, akıllı telefonlarda dünyada ilk kez geliştirilen köşeden köşeye 6 inçlik geniş ekranı ile kullanıcıların beğenisini topluyor.    

LG GFlex, eğimli ergonomik tasarımı sayesinde konuşma sırasında yüzün eğimine uyumsağlıyor, mikrofonun ağızla mesafesini azaltarak ses kalitesini artırıyor. Yatay durumda tutulduğunda da, film izlemek ya da oyun oynamak için benzersiz bir platform oluşturuyor.

Kıvrımlı P-OLED (Plastik OLED) ekran ile mükemmel multimedya deneyimi

LG GFlex’in yenilikçi kavisli ekranı, gözleri yormadan çevreliyor ve en uygun açıyla panaromik bir izleme deneyimi sunuyor. Telefonun gerçek RGB P-OLED ekranı,daha doğal, daha temiz ve parlak görüntü sağlıyor. Böylece kullanıcılar film, videove oyunlarda en canlı, en net ve en gerçekçi görüntüye kavuşuyor.

Dünyanın ilk kavisli bataryası LG G Flex’te

Kavisli ve ince tasarımıyla uyumlu olarak dünyanın ilk kavisli bataryasına sahip olan LGG Flex, uzun pil ömrü ile gün boyunca her aktivitede tüketicinin yanında. LG G Flex, 13 MP kamerası ile de diğer akıllı telefonlardan ayrılıyor. Görüntüleri mükemmel şekilde yakalayan kamera, parlak gece çekimleri ve keskin hızlı çekimlerle tüm anları en iyi şekilde saklayabilme olanağı tanıyor.

Telefonun kendi kendini onaran arka kapağı da, yoğun günlük kullanımdan kaynaklanan çizilmeleri engelliyor, her zaman temiz ve yeni görünüyor. Çift pencere özelliği ile kullanıcılar ekranı ikiye bölerek geniş ekranda aynı anda birden fazla uygulamayı kullanabiliyor. QTheatre, Dual Window ve Swing Lockscreen (Salıncak Ekran Kilidi) özellikleri de yalnızca kavisli ekran teknolojisi için tasarlandı.

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2.599 TL (32 GB).

Teknik Özellikleri:

* İşlemci: Qualcomm® Snapdragon™ 800 (2.26GHz Quad-Core)

* İşletim Sistemi: Android™ 4.2.2 Jelly Bean

* Network: LTE / HSPA+ / GSM

* Ekran: 6 inç HD (1280 x 720), kavisliP-OLED (Real RGB)

* Hafıza: 32GB eMMc

* RAM: 2GB

* Kamera: Arka 13 / Ön 2.1 MP

* Pil: 3,500mAh (Gömülü)

* Boyut: 160.5 x 81.6 x 7.9 – 8.7mm

* Ağırlık: 177g

* Bağlantı: BT 4.0 / WiFi (802.11 a/b/g/n/ac) / NFC

* Renk: Titan Silver

* Diğer: Hi-Fi 24bit, 1Hz Playback

Kaynak: hermakale.com

0 comments on “Dünyanın ilk kavisli akıllı telefonu LG G Flex Türkiye’de

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir