Desenli Hoş Cami Halıları


Desenli Cami Halıları

Desen hem kültürler arasında hem de dinler arasında oldukça etkilidir. Ve ibadethanelerde kullanılan tüm dekorasyonlarda bizlerde tasarımlarımızda desen kullanmaktayız. Desenli cami halıları modelleri ve hizmet amaçlı olarak tasarlanmış birçok tasarımlarımız vardır.

Desenli cami halıları hayatı kolaylaştıran tercihlere yönelik olarak tasarımlarımız mevcuttur. Bu tasarımlarımızdan bahsetmek istersek en çok satışı yapılan modelleri başlıklar halinde kısaca bahsetmek istiyoruz.

Saflı Desenli Cami Halıları

Cemaatin saf tutmasını kolaylaştırmaya yönelik olarak tasarlanmıştır. En çok satışını yaptığımız bu tasarımların satışları daha çok yapılmaktadır. Hem Türkiye’de hem de dünyada kaliteli ve yüksek standartlara sahip halılar üretilmektedir. Bu cami halısı modeli bant şeklinde şeritleri bulunur. Bu halılar camilerdeki karışıklığı önlemektedir.

Seccadeli Cami Halısı

Camideki cemaatin kolay secde etmesi için tasarlanan bu modeller daha çok merkezi camilere satışını yapıyoruz. Cemaatin kalabalık olması nedeniyle halıların renkleri ve desenlerine özellikle dikkat edilerek üretilmektedir. Seccade desenli olan halılar kalabalık cemaat topluluklarında özellikle şehir merkezlerindeki büyük camiler için yoğun olarak kullanılır. Kalabalık cemaat topluluklarının ibadet etmelerini ve kolay saf tutmalarına yardımcı olması amacı ile üretilmiştir. Satışını yaparken bizlerde renklerine ve desenleri en çok rağbet gören modellerdir. Gözü yormayan desen ve renklerdeki bu modelleri firmamıza gelerek seçebilirsiniz. Bu modeldeki cami halı fiyatları konusunda caminin metre karesi de önemlidir.

Göbekli Cami Halısı

Halının ortasında dekoratif bir deseni bulunan bu model farklı renk ve desenlerde tasarlanmış olan bu modeli orta kısmındaki büyük deseni hemen hemen tüm camilerde kullanılmaktadır. Sade bir görünümünün yanında özellikle mimariye gölge düşürmemesine dikkat edilerek tasarlanan bu model özellikle mimari yapıları olan camilere satışını yapıyoruz. Fazla renk ve desen çalışması olmadığı için cami halısı fiyatları olarak ta oldukça uygundur.

0 comments on “Desenli Hoş Cami Halıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir